fbpx

Marie a Jakub Cimrovi – 9. 9. 2017

Obřad se odehrál v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci, který byl pro mě, jako svatebního kameramana, opravdu jedinečný. Slavilo se ve Mšených Lázních. Natáčet a zpracovat tuhle svatbu byla opravdu fuška. Událo se na ní tolik věcí, že jsem nevěděl jaký záběr NEpoužít, než že bych si lámal hlavu nad tím, čím “nahnat“ čas. Svědci Marušce s Jakubem přichystali opravdu nevšední a originální zábavu, do které se zapojili i svatebčané. Nejen k prvnímu tanci novomanželům hrála živá kapela Fajn. Jsme rádi, že jsme toho velkého dne Marušky a Jakuba, mohli být jako tým ZachyťTo.cz – Foto & Video​ součástí a doufáme, že na Vás při sledování dolehne ta pravá svatební atmosféra. Podívejte se na jejich svatební klip a posuďte sami! 🙂

Doporučujeme sledovat ve 4K rozlišení.

Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení.

Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli!

Informace o naší tvorbě: svatební kameraman – https://zachytto.cz/svatebni-fotograf-a-kameraman/