fbpx

Svatební video kameraman - Svatba Panský Dvůr Dolní Počernice Praha

Svatba z Panský Dvůr Dolní Počernice v Praze, byla jednou z našich posledních svateb letošní sezóny a přinesla nám další krásné svatební video, jenž vytvořil náš kameraman.

Areál zahrnující Počernický pivovar, restauraci Léta Páně, Al Mulino a penzion U Hastrmana je další krásné místo nejen pro svatbu. Romantika, světýlka, úsmevy, dekorace… radost a láska zářící celým dnem.

Kateřina a Robert si ale tento areál vybrali právě pro svůj svatební den. My jsme měli s naším týmem ZachyťTo tu výsadu jejich den natáčet a fotit. Snoubencům jsme poskytli naše kompletní služby svatebního kameramana, fotografa i profesionálního fotokoutku. Natáčením a fotografováním jejich svatebního dne jsme jim tak vytvořili nezapomenutelnou vzpomínku na jejich den v podobě svatebního videa a fotografií.

Musím uznat, že to byla jedna z nejpropracovanějších svateb letošní svatební sezóny po vizuální stránce. Díky sladěné a vhodné výzdobě hodící se k charakteru Panského Dvora vypadaly obzvláště obřadní prostory úchvatně. I to určitě výrazně přidalo na celkové atmosféře jejich svatebního dne.

Inspirovat se pro vlastní svatební den, ať už místem, dekoracemi nebo čímkoli jiným, můžete i Vy z jejich videa a fotografií.

 

20.9.2019

Novomanželům blahopřejeme! 🙂

 

Chcete mít i Vy hezkou vzpomínku na Váš neopakovatelný den a hledáte svatební video a fotografie, které by splnily Vaše očekávání? Podívejte se na naší práci na www.zachytto.cz a zeptejte se našeho profesionálního fotografa a kameramana na cokoli!

Facebook: www.facebook.com/zachytto

YouTube: www.youtube.com/c/zachyttocz

Instagram: danieladamek_zachytto.cz a radekadamek_zachytto.cz

Svatební fotograf – Radek Adámek

Svatební kameraman a video – Daniel Adámek