Lucie a Tomáš

Svatební fotografie a video - Lucie a Tomáš

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Lucie a Tomáš - Park golf Hradec Králové

Nevěsta Lucie a ženich Tomáš si pro svůj velký den zvolili nádherné místo – Park Golf v Hradci Králové. Toto svatební místo nabízí nádherné prosklené a velmi světelné prostory pro přípravy nevěsty, ve kterých se skvěle natáčí i fotografuje. Místo pro přípravy nevěsty je mimo hotelový pokoj, takže zároveň nabízí také dostatek místa. U příprav se tak může bez větších problémů sejít kromě nevěsty, vizážistky, fotografa a kameramana mnohem více lidí. Nejinak tomu bylo v tomto případě a tak mohla tyto chvíle nádherná nevěsta Lucie trávit se svými nejbližšími.

Příjezd hostů a příprava na obřad

Během toho již ženich vítá přijíždějící rodinu a další svatební hosty v přízemí, kde již čeká welcome drink, milá obsluha a občerstvení. Dokončují se poslední přípravy svatební tabule a obřadního místa. Hosté dostávají svatební vývazky a všichni již napjatě očekávají, kdy to přijde…

Moment obřadu

Poslední tahy štětcem a umění je dokonáno. Nevěsta je připravena jít do šatů. Ženich Tomáš to má mnohem jednodušší. Upraví svůj bílý motýlek a je připravený. To je jde ruku v ruce s maminkou, která ho vede ke svatebnímu oltáři. Všechno jde jak na drátkách. Ještě aby ne. Skvělá koordinátorka Zuzana Kotyzová má všechno dokonale naplánováno a připraveno. Vždy je o krok napřed. Ženich už je u oltáře a spolu se svatebními hosty netrpělivě vyhlíží příchod nevěsty. Tu přivádí tatínek a řadu přichází hlavní událost celého svatebního dne. Za chvíli už jsou ze snoubenců novomanželé, když si novomanželé řeknou ano, vymění si snubní prsteny a políbí se. Vše se odehrává na dokonale udržovaném trávníku pod terasou hotelu.

Oslava a tradiční svatební rituály

Všichni se radují! Po několika podpisech a přípitku následují vroucí blahopřání, dojetí i slzy štěstí. Uděláme hromadnou fotografii a skupinové fotky. Nevěsta se ženichem rozbíjejí talíř, chopí se smetáku a lopatky. Všichni se přesouvají dovnitř, kde již čeká prostřená svatební tabule. Ženich promlouvá, připojuje se nevěsta. Slova se ujímá tatínek Lucie se svým proslovem. Pokračují další řečníci. Mezi nimi mladší sestra ženicha. Maminka si otírá slzy.

Svatební hostina a dort

Najednou jsou všichni na nohou a hromadně si připíjejí. Šikovná koordinátorka svazuje čerstvé novomanžele společným bryndákem a ti se pouštějí do společné polévky. Nevěsta krmí ženicha, on ji. Všichni ostatní se poté obslouží u bohatého rautu, kde si každý vybere dle libosti a podle chuti. Jako zákusek samozřejmě svatební dort! Lucie a Tomáš krájí dva – jeden je speciální – bez laktózy. Roznáší se ledová káva. Všichni si pochutnávají.

Fotografie a svatební zábava

Komu slehlo, může si vyzkoušet golfové odpaly na driving range pod dohledem místních odborníků. My, svatební fotograf a kameraman se spolu s novomanželi odebíráme malinko stranou kvůli párovému fotografování a záběrům do svatebního videa. Nečekáme na zlatou hodinu, protože hrozí déšť. Je oblačno, což nám vyhovuje. Potom se přesouváme za ostatními a i nevěsta se ženichem si vyzkouší několik odpalů. Ženich trefuje míčkem fotografa. Přežil.

Vzpomínkové momentky a svatební atmosféra

Na svatbu jsme kromě klasického svatebního fotokoutku s okamžitým tiskem fotografií a profesionální obsluhou přivezli také Fujifilm Instax, kterého se hned chopí šikovní hosté a tisknou si snímky plné radosti a svatební atmosféry. Konečně má čas na drink i nevěsta. Děti řádí na dětském hřišti.

Večerní program a tanec

Mezitím již baví hosty profesionální DJ. Začíná moderovat program. Svolává hosty k hodu svatební kyticí. Všichni jsou připraveni. Svatební fotograf i kameraman zaujímají pozice. Nevěsta naznačuje hod, ale najednou se otáčí, ujde pár kroků a předává svatební kytici své sestře. K té hbitě přistupuje její přítel, kleká si na koleno a v ruce drží jasně rozpoznatelnou krabičku s prstenem. „ANO“. Svatební program pokračuje prvním tancem novomanželů. Máme k tomu úžasné světlo zapadajícího Slunce. Tanec, který předvádí Lucie s Tomášem je úžasný úplně stejně. Všichni se radují. Na řadě je tanec s rodiči a poté s dalšími. Nakonec tančí skoro všichni. Využijeme poslední sluneční paprsky pro další párové záběry. Na nevěstu s ženichem čeká překvapení v podobě promítání. Navazuje svatební kvíz. Úsměv a smích, kam se podívám. Najednou je venku tma a jdeme fotit s prskavkami. Připravujeme fotokoutek. Venku. Po tmě. Vše ale funguje a všichni ihned odcházejí s vytištěnou fotografií. Uvnitř se tančí. DJ organizuje taneční hry. Světla dodávají na atmosféře. Prarodičům hraje rock ‚n‘ roll na přání. Tohle ne. Něco staršího. Ještě staršího. Nakonec hraje Elvis. Posledních pár snímků a my odjíždíme. Instax zapomínáme na svatbě a přichází nám do Litoměřic o pár dní později.m

Park Golf Hradec Králové: Dokonalé místo pro svatební den

Park Golf v Hradci Králové se pyšní nejen svou rozlehlou zelení, ale také moderním a elegantním prostředím, které je ideální pro nezapomenutelný svatební den. Jeho prosklené prostory jsou plné denního světla, což vytváří perfektní podmínky pro svatební fotografii a videografii. Toto místo nabízí dostatek prostoru pro přípravu nevěsty, zajišťující komfort a soukromí mimo běžné hotelové pokoje. Své kouzlo má i prostorný trávník, který poskytuje ideální kulisu pro svatební obřad pod širým nebem. Park Golf tak představuje harmonickou kombinaci přírody a elegance, což je přesně to, co činí svatby v tomto místě tak nezapomenutelnými.

Svatební fotografie Lucie a Tomáše vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?