Evča a Kuba

Svatební fotografie a video - Evča a Kuba

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Evča a Kuba - Statek Ondříkovice

Výběr místa: Statek Ondříkovice

Novomanželé Evča a Kuba si pro svůj velký den vybrali Statek Ondříkovice. Ten jsme jako svatební fotograf a svatební kameraman navštívili již podruhé. Jedná se o klidné místo s klidnou atmosférou nabízející skvělé zámezí pro konání svateb a naprosté soukromí.

Přípravy nevěsty v roubené chalupě

Dorazili jsme právě ve chvíli, kdy probíhaly přípravy nevěsty, jako je svatební líčení, česání a oblékání do šatů. Tyto přípravy proběhly v hlavním z pokojů v podkroví roubené chalupy, která je jednou z domimant Statku Ondříkovice.

Obřad u rybníka: slavnostní atmosféra

Zapamatovatelný obřad proběhl v idylickém prostředí blízko rybníka za statkem. Vedl jej Stanislav Hart z Apoštolské církve, se kterým jsme se měli možnost setkat již v minulosti. Po blahopřáních jsme se přesunuli k blízkých mohutným stromům, v jejichž stínu jsme vytvořili svatební skupinové fotografie.

Neobvyklý prvek: svatební brýle a fotokoutek

Další zajímavostí této svatby byly svatební brýle, které si během dne vystřídali téměř všichni hosté. Při tom se s nimi nechali zvěčnit ve svatebních fotografiích. Evča s Kubou si sami připravili fotokoutek, ve formě možnosti vytisknout fotografie z vlastních chytrých telefonů. Vše díky QR kódu a speciální tiskárně.

Tradiční svatební ranní raut a hostina ve stodole

Po tradicích, jako je společný přípitek nebo rozbíjení talíře přišla na řadu hostina. Ta navázala na bohatý raut, který všechny svatební hosty provázel od rána. Proběhla v nedávno postavené svatební stodole. Majitelé ji postavili v rustikálním stylu a nepoznáte, že není na místě již od nepaměti. Ještě před ní však proběhla spousta proslovů.

Svatební tradice a originální stříhání pentlí

Po hostině se slavilo, bavilo, odpočívalo novomanželé společně přistoupili ke krájení svatebního dortu. Hod svatební kyticí nevěst Evča nahradila méně známou formou. Tou bylo stříhaní pentlí připojených ke kytici, kdy nevěsta po slepu odstřihuje pentle, které drží neprovdané ženy. Ta, které zůstane poslední nepřestřižená pentle „vyhrává“.

Panáková štafeta a ohromující první tanec

Aby se nejen novomanželé zahřáli a protáhli před tancem, všichni měli možnost zapojit se do panákové štafety! Novomanželé si připravili ohromující první tanec, po kterém se strhla taneční mela.

Zlatá hodinka a noční tanec s prskavkami

Den utekl jako voda a najednou jsme se ocitli ve zlaté hodince, během které jsme vytvořili úžasné záběry do svatebního videa i parádní párové svatební fotografie. Po setmění jsme vytvořili ještě další záběry během tance s prskavkami, přidávajícím kouzlo a romantiku do již tak nezapomenutelného dne.

Statek Ondříkovice

Statek Ondříkovice, umístěný v malebné české krajině, je idylickým místem pro konání svateb. S jeho klidnou atmosférou a rustikálním šarmem poskytuje perfektní prostředí pro romantické svatební obřady a oslavy. Roubená chalupa s podkrovím, která je jednou z dominant statku, dodává místu autentický venkovský pocit. Okolní příroda, včetně rybníka a mohutných stromů, tvoří ideální pozadí pro svatební fotografie. Nedávno postavená svatební stodola ve stylu rustikální architektury přináší moderní dotek, aniž by narušila klasický venkovský charakter statku. Statek Ondříkovice je tak výjimečným místem, které kombinuje historický půvab s moderními prvky, čímž vytváří nezapomenutelné zážitky pro všechny, kdo jej navštíví, zejména pro novomanželské páry hledající jedinečné místo pro svůj velký den.

Svatební fotografie Evčy a Kuby vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?