fbpx

Svatební fotograf a video - Svatba Dvůr Perlová

Přinášíme další svatební video a fotografie ze svatby v resortu Dvůr Perlová voda, jejíž součástí byl i náš fotograf a kameraman.

Ten jsme navštívili už několikrát a ani letos jsme tohle místo nevynechali. Tentokrát tady měli svatbu Zdeňka s Pavlem a nemohlo z toho vzniknout nic všedního! Přes veterána až po „koupačku“.

Ani v letošní sezóně jsme se tomuto skvělému místu nevyhnuli. Právě naopak. Začínáme být ve Dvoře Perlová jako ryba ve vodě a vůbec si nestěžujeme. V letošní sezóně 2019 jsme sem zavítali hned několikrát a i v nadcházející sezóně tomu nebude dle objednávek jinak.

Dvůr Perlová voda je ideální volbou pro snoubence, kterým se líbí rustikální styl a „stodolové“ svatby. Navíc zde opravdu výtečně vaří. Statek Dvůr Perlová voda je součástí obce Kostelec nad Ohří a funguje jako restaurace, pivovar, wellness a naleznete zde spoustu sportovních i jiných využití. Statek se pyšní několika sály, velkou kapacitou pro ubytování, výstavní galerií, biotopovým jezírkem, nebo nádhernou zahradou s dech beroucím obřadním místem. 

27.7.2019

Novomanželům blahopřejeme! 🙂

 

Chcete mít i Vy hezkou vzpomínku na Váš neopakovatelný den a hledáte svatební video a fotografie, které by splnily Vaše očekávání? Podívejte se na naší práci na www.zachytto.cz a zeptejte se našeho profesionálního fotografa a kameramana na cokoli!

Facebook: www.facebook.com/zachytto

YouTube: www.youtube.com/c/zachyttocz

Instagram: danieladamek_zachytto.cz a radekadamek_zachytto.cz

Svatební fotograf – Radek Adámek

Svatební kameraman a video – Daniel Adámek