Dárkový poukaz na fotografování

Věnujte dárkový poukaz

Dárkové poukazy

Máte rádi fotografování? Chcete věnovat sami sobě nebo někomu blízkému fotografie? Dárkové poukazy jsou v poslední letech velice oblíbenou volbou! Dárkový poukaz totiž můžete pořídit skoro na cokoli od konkrétního zboží nebo služby až po blíže nespecifikované využití ve formě kreditu určeného pro konkrétní prodejnu či konkrétního poskytovatele služeb.

Dárkové poukazy, které nabízíme my, jsou nejčastěji ve formě určité částky, kterou mohou obdarovaní využít dle svých vlastních preferencí. Můžete obdarovat i sami sebe a nadělit si například rodinné fotografování pod vánoční stromeček. Kamarádka využije voucher například na svatební fotografování, někomu jinému se hodí profesní fotografie do životopisu, další zvolí individuální kurz fotografování.

Více o tom, kde a u koho dárkový poukaz uplatnit, zjistíte na stránce – Fotograf Litoměřice | Radek Adámek.

Dárkový poukaz na fotografie Litoměřice
Voucher fotoateliér Litoměřice

Voucher na fotografování

poukaz na focení

Dárkový poukaz pro Vás rádi vytvoříme na míru, včetně darování a zvolit můžete konkrétní částku nebo počet fotografií. Voucher připravíme dle Vašich požadavků tak, že jej bude možné využít na kteroukoli službu z naší nabídky nebo poukaz připravíme k využití podle Vašeho záměru.  Voucher je možné využít na fotografování ve fotoateliéru, ale samozřejmě i mimo.  Fotografovat můžeme i venku nebo u klienta.  Pořádá například někdo z Vašich přátel společenskou událost nebo potřebuje představit svůj produkt? Kromě rodinného nebo portrétního fotografování v Litoměřicích a okolí můžete věnovat třeba i fotoreportáž, produktové fotografie nebo reklamní fotografie jeho nové prodejny. Nebo znáte vášnivého fotografa, který by si rád vyzkoušel fotografování v ateliéru? Žádný problém! Nabízíme totiž také pronájem fotoateliéru pro Vaše vlastní projekty. Také pronájem fotoateliéru můžete věnovat jako dárek díky naším voucherům.

Voucher v jakékoli hodnotě

Ceny poukazů

Ceny poukazů jsou individuální. Poukaz pro Vás připravíme na míru ZDARMA – platíte pouze hodnotu služeb nebo kreditu, které jste se rozhodli věnovat. Pokud se tedy rozhodnete pro obdarování voucherem v hodnotě 2.000 Kč, je cena rovna 2.000 Kč. Pokud se rozhodnete věnovat voucher na 5 rodinných fotografií, kdy je cena takového fotografování dle ceníku 300 Kč za fotografii, bude cena poukazu 1.500 Kč. 

Ceny našich služeb naleznete na stránkách věnujících se konkrétní službě. Všechny naleznete v hlavním menu.

Můžete využít také náš univerzální dárkový poukaz na focení, který máme připravený v několika variantách.

pracujeme i mimo fotoateliér. Sledujte naše sociální sítě, kde...

můžete sledovat naši nejaktuálnější práci

Připraveni na spolupráci, nebo máte další dotazy k fotoateliéru?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ