Fotokoutek

Fotokoutek

FOTOKOUTEK PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Každý plesový fotokoutek připravujeme tak, aby přesně odpovídal vašim představám. Vše s vámi zkonzultujeme a obstaráme vhodné rekvizity. A dáváme si hodně záležet, protože dobře víme, že fotokoutky jsou na akcích velmi oblíbené. Fotokoutek zařizujeme jak pro společenské kulturní akce, tak pro soukromé večírky.

Fotogalerie z fotokoutků na našem Facebooku

zábava na maturitním plese

FOTOKOUTEK NA MATURITNÍ PLES

Běžně na maturitní plesy připravujeme fotokoutek zcela zdarma. Plátno, světla, obrazovka a rekvizity jsou samozřejmostí. Naše obsluha zajišťuje pro vás zábavu a pohodlí před objektivem. Věřte, že díky nám vznikají krásné fotografie i nezapomenutelné momentky, na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat. A nejen vy, ale i vaši sourozenci, rodiče, babičky či učitelé. Plesový fotokoutek připravujeme přesně podle vašich přání a to včetně rekvizit. Vybrané fotografie ihned na místě vytiskneme, své fotografie poté naleznete i na našem Facebooku, takže je můžete sdílet se svými přáteli, s rodinou, anebo si nahodit novou profilovou fotografii.

Zpestření svatby

FOTOKOUTEK NA SVATBU

Na svatbách jsou fotokoutky vítaným zpestřením programu. Dokážeme připravit elegantní fotokoutek, který podtrhne noblesu vašeho velkého dne a zvládneme zajistit také tematické rekvizity. I v případě svatebních fotokoutků platí, že vám plně vyjdeme vstříc a fotokoutek přizpůsobíme vašim představám. Je to přeci váš velký den.

Vhodné rekvizity pro každou příležitost

FOTOKOUTEK A REKVIZITY

K fotokoutku pro jakoukoliv vaši událost seženeme vhodné rekvizity. Textové bubliny, legrácky, frkačky, paruky, umělé vousy, v podstatě jsme schopni sehnat cokoliv, co se byste rádi ve fotokoutku využili. Stejně jako u všeho ostatního, i v případě rekvizit záleží jen na naši domluvě a vynasnažíme se vám vyjít maximálně vstříc.

Skvělé vzpomínky z akcí

FOTOKOUTEK NA SOUKROMÉ AKCE

Fotokoutky na soukromých akcích umí pořádně zvýšit faktor zábavy. Všichni vaši přátelé či známí si odnesou parádní vzpomínky z tohoto večírku. Nic tak nerozproudí atmosféru jako vtipné kreace nebo grimasy vašich hostů. Samozřejmostí je poskytnutí vtipných rekvizit, které pro vás sami zajistíme.

FIREMNÍ AKCE

Přejete si minimalistický fotokoutek, kde se návštěvníci vaší firemní akce vyfotí s jemným úsměvem? Chcete mít postaráno o pořádnou zábavu s fotokoutkem plným vtipných rekvizit? Ani jedno není problém, umíme nachystat střídmější, ale také lehce neotřelý fotokoutek.

Okamžitý tisk

Na každou akci můžeme donést profesionální tiskárnu a ihned na místě vám snímky vytisknout. Nemusíte se bát, že bychom tiskli takové, kde jste zrovna měli zavřené oči. Vždy vám totiž nabídneme možnost si fotky nejprve prohlédnout, a až poté si ukázat na tu, kterou si chcete odnést domů.

POZADÍ Fotokoutku NA MÍRU

Jsme připraveni na různorodé tematické akce a rádi pro vás nachystáme ideální pozadí pro váš fotokoutek. Buď nám můžete zaslat váš grafický návrh pozadí fotokoutku, anebo na základě vaší představy tento návrh sami připravíme.

Podívejte se na naše další fotografie

Nechte se inspirovat