Fotoateliér Litoměřice

Fotograf Litoměřice - Radek Adámek

Představení fotografa

Jsem univerzální fotogRaf

Moje jméno je Radek Adámek a fotografování se věnuji od roku 2014. Fotografuji tedy již 9 let. Považuji se za „univerzálního“ fotografa. Vyfotografuji pro Vás cokoli a pokaždé odevzdám velice kvalitní výsledek. Jsem fotograf z Litoměřic. Fotografuji ale po celé České Republice.

Co vše fotografuji?

Nejčastěji fotografuji svatby. Informace ke svatebnímu fotografování jsou natolik obsáhlé, že jsou na samostatné stránce – SVATEBNÍ FOTOGRAF LITOMĚŘICE.

Nabízím také fotografování maturitních plesů. I tato disciplína má vlastní stránku – FOTOGRAF MATURITNÍCH PLESŮ. Vyfotografuji pro Vás ale i jakýkoli jiný ples: Ples Vína, Myslivecký ples, Hasičský ples, Obecní ples, Městský ples, atd.

Jsem také reportážní fotograf a zachytím pro Vás atmosféru a průběh jakékoli události, teambuildingu, firemní akce, dne otevřených dveří a dalších eventů (křtiny, oslavy, přehlídky, mítinky, koncerty, pohřby, …).

Fotografuji také interiéry – mám v portfoliu fotografie pro několik hotelů, desítky penzionů nebo bytů k prodeji či pronájmu. Více informací naleznete na stránce – FOTOGRAFOVÁNÍ INTERIÉRŮ.

Můžete se na mne obrátit i v případě fotografování reklamních kampaní nebo produktových fotografií – REKLAMNÍ A PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE.

Zařídím pro Vás také fotokoutek na Vaši akci – ples, narozeninová oslava, firemní večírek, dny otevřených dveří a k dalším událostem. Více na stránce – FOTOKOUTEK.

Fotograf litoměřice - fotoateliér i mimo

Fotografování v Litoměřicích

V Litoměřicích Vám mohu nabídnout fotografování ve fotoateliéru i mimo. Více informací k fotografování ve fotoateliéru naleznete na stránce – FOTOATELIÉR LITOMĚŘICE. Nabízím DÁRKOVÉ POUKAZY.

Fotografuji také mimo fotoateliér. Nejčastěji fotografuji v okolí Litoměřic, přímo ve městě nebo v přírodě.  V okolí Litoměřic mám vytipovanou spoustu ověřených fotogenických míst. Také nabízím možnost fotografování přímo u klienta. Jsou to zejména lifestylové fotografie, interiérové fotografie nebo reportážní fotografie. 

Pokud si to situace žádá, lze u klienta fotografovat například i produktové fotografie.

Mimo fotoateliér fotografuji nejčastěji:

 • Rodinné fotografie
 • Portrétní fotografie (včetně business a CV)
 • Těhotenské fotografie
 • Fotografuji tabla pro maturanty
 • … a všechny již zmíněné disciplíny 
 • V současnosti nenabízím průkazové fotografie

Pokud hledáte právě to:

Více informací k tomuto typu fotografování naleznete na stránce – FOTOGRAF LITOMĚŘICE.

Fotograf Litoměřice

Fotografuji po celé republice

Jsem fotograf z Litoměřic, ale zejména svatby, plesy a další události, fotografuji po celé ČR. Pro představu si můžete prohlédnout mapu míst, na kterých jsme již fotografovali nebo natáčeli svatbu:

Mám za sebou také zkušenost s fotografováním v zahraničí. Fotografoval jsem například svatbu na severovýchodě Řecka a jsem otevřený dalším příležitostem.

Nechte se inspirovat

Prohlédněte si naše fotografie

pracujeme i mimo fotoateliér. Sledujte naše sociální sítě, kde...

můžete sledovat naši nejaktuálnější práci

Kolik to stojí?

Ceník fotografování v ateliéru

 • Portrétní a rodinné fotografování 1.500 Kč

  Cena za 5 fotografií. Platí pro portréty jednotlivců, páry, těhotenské fotografie, rodinné fotografování a další, pokud není služba další položkou v ceníku nebo se nejedná o specifickou službu. Cena každé fotografie nad rámec balíčku je 300 Kč.

 • CENA ZA JEDNOTLIVOU FOTOGRAFII 500 Kč

  Například business portrét, fotografie do životopisu, profilová fotografie pro firemní účely nebo sociální sítě.

 • Balíček 3 fotografií - business portrét, cv, ... 1.000 kč

  Balíček 3 fotografií dle předchozí položky ceníku.

 • Reportážní fotografování 1.500 Kč/hodina

  Poradím si v jakýchkoli světelných podmínkách.

Cenu dalších služeb naleznete na stránkách věnující se přímo konkrétnímu typu fotografování. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Připraveni na spolupráci, nebo máte další dotazy k fotoateliéru?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* - povinné pole