Virtuální prohlídky

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY v digitální podobě

tvorba interaktivních prostorů - interiéry a exteriéry

Vytvoříme na míru interaktivní model jakéhokoliv vašeho objektu. Tvoříme virtuální prohlídku pro libovolně velké budovy.

Nedělá nám problém vypracovat reálný vizuál baru, restaurace, hotelu či muzea. Tvoříme virtuální prohlídky např. pro sportovní, školní, obchodní, anebo kulturní objekty.

Při tvorbě reálného digitálního obrazu se snažíme o co možná nejvyšší přesnost. Svůj virtuální model můžete následně použít tam, kde to sami uznáte za vhodné.

HMATATELNÝ VIZUÁL VAŠEHO OBJEKTU

reálné zobrazení v digitální podobě

Při tvorbě virtuálních prohlídek se snažíme o co možná nejreálnější výslednou hmatatelnost vizuálu.

Přidáváme i svou špetku do mlýnku, a to naším kreativním a estetickým přístupem – snažíme se, aby výsledný digitální model působil barvitě, atraktivně a byla z něj cítit opravdu pozitivní atmosféra.

Svůj interaktivní model můžete následně využít na vlastních webových stránkách, anebo na svých sociálních sítích.

PŘEDEM DOMLUVENÁ CENA

CENOVĚ VÝHODNÉ PRO VŠECHNY

Je férové hned na začátku říci, že použití této techniky něco stojí. Víme, že tvorba virtuálních modelů není to nejlevnější z našeho repertoáru. My však chceme interaktivní modely tvořit tak, aby to bylo přijatelné pro obě strany.

Vše je pouze o domluvě, kontaktujte nás a na všem se společně jako rozumní lidé domluvíme. A vy následně budete vědět, za co a v jaké výši zaplatíte.

VÍME, ŽE ČAS HRAJE PRIM!

RYCHLÁ REALIZACE V DOMLUVENÉM TERMÍNU

Zpočátku si stanovíme, kdy a na jakém místě bude realizace probíhat. Dohodneme si termín i čas, my na místo dorazíme a objekt v počáteční fázi navštívíme.

Poté již nic nebrání tvorbě modelu a použití naší moderní techniky. Než vypijete kávu, a než vyřídíte všechny své pracovní hovory a sjednáte všechny schůzky, tak my už budeme mít hotovo. Následně si dohodneme předání vyhotovené virtuální prohlídky.

Podívejte se na dalšÍ NAŠI PRÁCI

Nechte se inspirovat

Kontaktujte nás a domluvíme spolupráci!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ