Reklama

Prohlédněte si naší práci

Reklamy a promo

REKLAMNÍ FOTOGRAFIE A PROMO VIDEA

FOTOGRAFIE PRODUTKŮ A PROPAGAČNÍ VIDEA NA MÍRU

REKLAMA POMOCÍ FOTOGRAFIÍ NEBO PROMO VIDEA?

  • Reklamní fotografie a promo videa jsou v dnešní době nutným nástrojem úspěchu. Konkurence je veliká a jen díky správné reklamní strategii se dokážete prosadit a stoupat výš. Fotografie a video jsou tím nejúčinnějším způsobem vaší prezentace a my jsme připraveni vám to vše usnadnit.

CO MOŽNÁ NEJEFEKTIVNĚJI

  • Ať už chcete na své nebo potenciální zákazníky cílit fotografiemi, videem nebo obojím, vytvoříme vám propagační materiály na míru tak, aby byly co možná nejefektivnější.

PROMO VIDEA, PRODUKTOVÉ NEBO PROPAGAČNÍ SPOTY

  • Od návrhu až po konečný výsledek. S vaší představou nebo i bez ní. Jsme kreativní, a tak dokážeme vaši představu uvést do reality. Stejně tak umíme vytvořit reklamu bez vašeho prvotního nápadu. Ať už se jedná o jakýkoli druh reklamy, prezentace či propagace.

Přehrát video

Promo na míru

ZVLÁDÁME MALÉ I VETŠÍ PROJEKTY

Fotíme a natáčíme profesionální technikou, známe trendy a rozumíme problematice. I s malým rozpočtem dokážeme utvořit velký výsledek, který pomůže rozjet váš business plán, podpoří růst vašeho podniku, přiláká vám nové klienty, nebo vám pomůže uspět či prorazit na trhu.

Fotografie interiéru a Real Estate

Profesionální fotografie interiérů a exteriérů

FOTOGRAFIE INTERIÉRŮ I EXTERIÉRŮ

  • Zajistíme pro vás profesionální fotografie vašich obchodních prostor. Máme nespočet zkušeností s focením prodejen, vinoték, restaurací, anebo také penzionů. Zajistíme materiály odpovídající vaší značce, připravíme a společně s vámi naaranžujeme veškeré vaše prostory. Využijte našich služeb pro zajištění opravdu vypovídajícího materiálu.

 

PRO ÚČELY PRODEJE ČI PRONÁJMU

  • Vyfotíme vám také veškerý potřebný materiál pro inzerci nemovitostí v rámci pronájmu či prodeje. Nafotíme kompletní prostory a vy společně s námi vyberete ty nejvhodnější fotografie vaší nemovitosti, které ji dovedou rychle a efektivně prodat. Kromě interiérového focení jsme schopni vyfotit i celý váš exteriér – zahradu či louku.

Připraveni na spolupráci, anebo máte další dotazy?

Máte zájem o naše služby?

JAKÁ JE CENA?

Bohužel v tomto oboru je hodnota opravdu individuální záležitostí a tak nelze brát v potaz pevnou částku. Zkrátka není projekt jako projekt a reklama není rohlík z pekárny.
Potřebujeme znát okolnosti a spoustu navazujících informací, které nám pomůžou cenu určit. Je také mnoho faktorů, které mohou celkový rozsah rozpočtu ovlivnit.
 
Ozvěte se nám a my na základě vašich podkladů cenu stanovíme. Případně nám můžete dát svůj návrh rozpočtu, ze kterého chcete vycházet.
Těšíme se na společnou spolupráci v posouvání vašeho business plánu, firmy či projektu směrem vpřed! 

Přidejte se k našim klientům

Prohlédněte si vybrané produktové fotografie

Nechte se inspirovat