Téra a Luky

Svatební fotografie a svatební video - Téra a Luky

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Téra a Luky - Hotel Racek v Úštěku

Svatební fotograf a svatební kameraman ze Zachyť To – Foto & Video mají možnost připsat si další místo do mapy svatebních míst, která již navštívili. Prohlédněte si svatební fotografie a svatební video Téry a Lukyho a zjistěte, že jsme tou správnou volbou i pro Vás!

Téra a Luky si pro konání svojí svatby vybrali krásné zahrady Hotelu Racek. Hotel Racek se nachází na okraji středověkého města Úštěk a zároveň na okraji jezera Chmelař. Své „ANO“ si však snoubenci řekli na okraji jezírka uprostřed hotelové zahrady. Ta nabízí nádherné výhledy do Českého Středohoří a se spoustu nádherných a fotogenických zákoutí. Ty jako svatební fotograf a kameraman zbožňujeme! Výhledy směrem na horu Sedlo jsou při letních západech Slunce jednoduše skvostné! Posuďte sami…

Většinu událostí svatebního dne si svatebčané užili v rozsáhlých venkovních prostorech, které toto svatební místo nabízí. Pro případ nepohody se můžete schovat do velikého svatebního stanu s pevnou dřevěnou podlahou, který je dostatečně prostorný, aby v něm mohla proběhnout svatební hostina nebo i první tanec, jako tomu bylo právě na svatbě Téry a Lukyho.

Lukáš je hasič a na svatbě bylo mezi svatebčany několik jeho kolegů. Spolu s dalšími kolegy připravili pro novomanžele překvapení. Stalo se, že Lukáš musel hasit požár domu přímo na svojí vlastní svatbě! Naštěstí na to nebyl sám a pomohla mu nevěsta Tereza! 🙂

Místo obřadu bylo natolik fotogenické, že jsme jej využili jako pozadí pro svatební fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií. Snoubenci jej od nás dostali jako bonus zdarma, za to, že využili služeb fotografa i kameramana zároveň.

 

Tímto novomanželům ještě jednou blahopřejeme!

Svatba v Hotelu Racek

Hotel Racek v Úštěku je krásný hotel v srdci Českého Středohoří, ideální pro pořádání svatebních oslav. Hotel má kapacitu zhruba 80 hostů a prostory pro pořádání svatby jsou situovány v nádherných zahradách s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Pro hosty je k dispozici velký svatební stan, který nabízí dostatek prostoru pro hosty. Svatby v Hotelu Racek jsou velmi oblíbené pro svoji krásu a romantiku. Hotel Racek v Úštěku má mnoho výhod pro pořádání svatby. Jednou z největších výhod je jeho poloha. Hotel se nachází mimo město, což zaručuje klidnou atmosféru a možnost využít nádherné okolí pro focení svatebních fotografií a videí. Profesionální personál s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pořádání svateb se postará o to, aby novomanželé a jejich hosté měli nezapomenutelný zážitek z celé svatební oslavy. Celkově lze říci, že Hotel Racek v Úštěku je skvělou volbou pro pořádání svatby, zejména pro ty, kteří hledají nádherné a romantické místo pro své velké dny. Krásné prostředí, výborná kuchyně, příjemný personál a perfektní poloha jsou všechny faktory, které dělají z tohoto hotelu ideální místo pro svatební oslavu.

Svatební fotografie Téry a Lukyho vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?