Individuální workshop svatební fotografie: Získejte osobní mentoring od zkušeného fotografa

Individuální workshop svatební fotografie

Získejte osobní mentoring od zkušeného fotografa

Základní informace o workshopu

Jste fotograf a chcete se zdokonalit ve svatební fotografii? Mám pro Vás jedinečnou nabídku! Nabízím individuální workshop svatební fotografie, který Vás zavede přímo do akce. Jsem zkušený fotograf s 9 lety praxe v oboru a rád bych Vás provedl celým procesem od přípravy až po zpracování fotografií a jejich odevzdání klientovi.

Na tomto workshopu nebudete trávit čas umělými situacemi, jako je tomu v případě většiny jiných workshopu, které fungují spíš ve formě editorialu. Místo toho se připojíte ke mně na reálné svatbě. Společně se mnou budete mít možnost prakticky projít celým svatebním dnem, procvičit potřebné dovednosti a získat okamžitou zpětnou vazbu. Před samotnou svatbou s Vámi proběhne průprava online, formou videocallu, nebo formou osobního setkání v Litoměřicích, kde si probereme Vaše zkušenosti a techniku. Během workshopu se dozvíte užitečné tipy a triky týkající se komunikace se snoubenci, smluvních podmínek a mnoho dalšího.

Po svatbě a zpracování fotografií Vás čeká další konzultace, při které se společně podíváme na Vaše výsledky, získáte feedback a budete mít možnost klást další doplňující otázky, které Vás napadnou až po cestě ze svatby domů nebo při zpracovávání fotografií. Tento workshop je určen pro fotografy, kteří již mají základní zkušenosti s reportážním fotografováním a umějí ovládat svůj fotoaparát. Důležitou součástí workshopu je získání schopnosti přizpůsobit se různým situacím, místům a lidem, což je klíčová dovednost pro úspěšného svatebního fotografa.

AKČNÍ NABÍDKA!

Jako první účastník tohoto nového konceptu workshopu získáte sníženou cenu 8.000 Kč. Po svatbě mi poskytnete svůj upřímný feedback, který mi pomůže koncept dále zlepšovat. Chcete vidět, jak moje práce vypadá? Navštivte mě na facebook.com/zachytto, instagram.com/zachytto.cz nebo na zachytto.cz.

Termín a místo konání workshopu

Kdy a kde

Máte zájem se přihlásit nebo se dozvědět více informací? Kontaktujte mě ještě dnes a začněte svou cestu ke zdokonalení svých dovedností v oblasti svatební fotografie! A nebojte se, pokud nejste z mého okolí – letos mám k dispozici ještě přes 20 různých termínů svateb na různých místech republiky, takže jistě najdeme termín a místo, které Vám bude vyhovovat. Jak můžete vidět na mapě svatebních míst, která jsem navštívil v minulosti, oblast mého působení je opravdu široká.

Neváhejte a přidejte se ke mně na této vzrušující a poučné cestě, která Vás posune blíže k úspěchu ve světě svatební fotografie. Těším se na spolupráci s Vámi a na to, jak společně rozvineme Váš talent a dovednosti! Věřím, že vám tento workshop přinese nové poznatky, zkušenosti a sebedůvěru, kterou potřebujete pro úspěch ve svatebním fotografování.

Více informací k workshopu

Zdokonalte své dovednosti ve světě svatební fotografie

Jsem zkušený svatební fotograf s 9 lety praxe a rád bych vám nabídl jedinečný individuální workshop svatební fotografie. Mám za sebou spoustu úspěšných projektů a nyní bych se rád podělil o své zkušenosti a know-how s vámi, ať už jste začátečník nebo zkušený fotograf, který se chce zlepšit v oblasti svatební fotografie.

Připojte se ke mně na jednom z více než 20 různých termínů svateb, které mám k dispozici na různých místech po celé republice. Společně prožijeme den plný reálných situací, které vás naučí, jak se vyrovnat s různými výzvami, které svatební fotografie přináší. Budeme společně pracovat na zdokonalení vašich dovedností v oblasti reportážní fotografie a fotografování lidí obecně.

Začátečníky uvedu do světa svatební fotografie a poskytnu jim své know-how, včetně náležitostí, jako je vzor smlouvy, komunikace se snoubenci, na co si dát pozor, čemu se na svatbě vyhnout, co nedělat, kde mít ostré lokty atd.

Přihlaste se na jeden z více než 20 termínů a...

Učte se od profesionála

Připojte se ke mně na jednom z více než 20 různých termínů svateb, které mám k dispozici na různých místech po celé republice. Společně prožijeme den plný reálných situací, které vás naučí, jak se vyrovnat s různými výzvami, které svatební fotografie přináší. Budeme společně pracovat na zdokonalení vašich dovedností v oblasti reportážní fotografie a fotografování lidí obecně.

Začátečníci i pokročilí:

Získejte know-how a podporu od zkušeného fotografa

Začátečníky uvedu do světa svatební fotografie a poskytnu jim své know-how, včetně náležitostí, jako je vzor smlouvy, komunikace se snoubenci, na co si dát pozor, čemu se na svatbě vyhnout, co nedělat, kde mít ostré lokty atd.

Začátečníci i pokročilí:

Co získáte během našeho individuálního workshopu svatební fotografie:

  1. Individuální přístup a mentorství od zkušeného svatebního fotografa
  2. Zlepšení technických dovedností a komunikace se snoubenci
  3. Praktické rady a zkušenosti z první ruky
  4. Možnost účastnit se reálné svatby a získat praktické zkušenosti
  5. Osobní zpětnou vazbu a rady ohledně vašich fotografií
  6. Návod na komunikaci se snoubenci a řešení náročných situací
  7. Vzor smlouvy a další důležité informace pro svatebního fotografa
  8. Možnost prohloubení svých dovedností na reálných svatbách
  9. Zkušenosti získané při práci v různých prostředích a seznámení s improvizací

Zvyšte své šance na úspěch ve světě svatební fotografie

Rozšiřte své portfolio, získávejte klienty a stavějte si vlastní značku s individuálním workshopem

Zúčastněním se tohoto individuálního workshopu svatební fotografie získáte nejen praktické zkušenosti a dovednosti, ale také upevníte své základy v oboru a zvýšíte své šance na úspěch ve světě svatební fotografie. Během workshopu se naučíte, jak efektivně pracovat s páry, získávat klienty a budovat svou značku.

Zaregistrujte se dnes a začněte tvořit kouzelné svatební příběhy

Přihlaste se na individuální workshop svatební fotografie a učte se od zkušeného profesionála

Přidejte se ke mně na tomto unikátním workshopu a nechte se inspirovat světem svatební fotografie. Přihlaste se dnes a začněte tvořit kouzelné svatební příběhy, které budou trvat celý život. Těším se na setkání s vámi a společné prohloubení vašich dovedností ve svatební fotografii.

Připraveni na spolupráci, nebo máte další dotazy?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* - povinné pole

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?