Vánoční fotografování 2023 – Vánoční speciál s karavanem!

Vánoční fotografování je pro nás již tradicí

8. rok Vánočního fotografování

Vánoční fotografování pro Vás připravujeme již po osmé. Po předchozích 7 letech se z něj již stala tradice. Kromě Vánočního focení ve fotoateliéru jsme již v předchozích letech, kromě fotografování ve školkách, fotografovali vánoční fotografie také v exteriéru nebo na jiných místech – loni například v RC Mozaika

 

Ilustrační fotografie. Fotografie poskytl majitel karavanu. 

Vánoční fotografování v novém stylu

Vánoční fotografování - základní informace

Ilustrační fotografie. Fotografie poskytl majitel karavanu.

Letos jsme se rozhodli pro něco speciálního a proto pro Vás v termínu 14. a 15. října připravujeme Vánoční fotografování ve zcela novém stylu – Vánoční karavan!  Pro představu stylu si můžete prohlédnout ilustrační fotografie, které nám poskytl přímo majitel karavanu, který pro Vás připravujeme.

Cena:

Cenu a podmínky jsme pro Vás nastavili stejně jako při standardním rodinném fotografování:

1.500 Kč za balíček 5 fotografií v digitální podobě. Doba fotografování 60 minut. Možnost výběru dalších fotografií nad rámec balíčku za cenu 300 Kč/fotografie. 

Výběr fotografií:

Výběr fotografií proběhne v klidu Vašeho domova. Po fotografování obdržíte odkaz s náhledovými fotografie, kde si formou podobné e-shopu vyberete fotografie, o které máte zájem a odešlete objednávku. O zbytek se již postaráme opět my.

Cena tisku:

10×15 cm – 10 Kč,
13×18 cm – 25 Kč,
15×21 cm – 25 Kč,
20×30 cm-  50 Kč,
30×40 cm – 100 Kč.

Lokalita

Včas upřesníme rezervujícím zájemcům – Litoměřice nebo blízké okolí.

Termín

Fotografování proběhne pouze ve dnech 14. a 15. října a pouze ve vypsaných časech. Čas je potřeba si rezervovat! Později budeme fotografovat ve fotoateliéru nebo dle počasí také venku, ale v každém případě již bez karavanu, tedy v jiném stylu.

POZOR!

Protože kapacita je omezena, nelze fotografovat bez rezervace. Z toho důvodu bude od zájemců vyžadován rezervační poplatek ve výši 1.500 Kč. V případě rezervace termínu obdržíte fakturu a rezervace potvrdíme až po jejím uhrazení. Po domluvě lze uhradit rezervační poplatek v hotovosti.

Pokud se nebudete moci na fotografování z jakéhokoli důvodu dostavit, můžete rezervační poplatek využít pro úhradu Vánočního fotografování, které proběhne později v tomto roce ve fotoateliéru.

Ilustrační fotografie. Fotografie poskytl majitel karavanu.

Rezervace Vánočního fotografování

Vánoční fotografování rezervujte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?