Verča a Vojta

Svatební fotografie a video - Verča a Vojta

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Verča a Vojta - Hotel Palace Cinema

Svatební fotograf a svatební kameraman ze Zachyť To – Foto & Video mají možnost připsat si další místo do mapy svatebních míst, která již navštívili. Prohlédněte si svatební fotografie a svatební video Verči a Vojty a možná zjistíte, že jsme tou správnou volbou i pro Vás!

Novomanželé Verča a Vojta si řekli své „ANO“ v zimní zahradě Hotelu Palace Cinema. Ten se nachází v Jílovišti kousek od Prahy. Ocitli jsme se tak na okraji brdských Hřebenů. Právě díky tomu jsme se mohli později přesunout k Čertovým skalám u Černolic. Tam jsme pořídili velice zajímavé záběry během párového fotografování nevěsty a ženicha pro svatební fotografie i svatební videoklip.

Hotel Palace Cinema disponuje prostornou a nádherně prosvětlenou zimní zahranou, která nabízí dostatek místa pro konání svatby se vším všudy! V zahradě je dostatek prostoru pro všechny svatebčany. Protože se svatba odehrála v únoru, venku střídavě sněžilo a teplota se pohybovala několik stupňů nad nulou. V bohatě prosklené zimní zahradě se odehrál nejenom svatební obřad. Kromě hostiny také většina dalších událostí tohoto významného dne v životě novomanželů. 

Hostina proběhla ve vnitřních prostorech hotelu, se kterými zimní zahrada sousedí. V samotné zimní zahradě byla teplota optimální a tak nikomu nebylo zima při obřadě ani horko při večerních oslavách, kdy se tančilo. Před setměním, dokud bylo venku světlo, nabízel prostor zimní zahrady více než dostatek světla pro fotografování a natáčení všech důležitých událostí. Prostor je dostatečně štědrý pro svatební špalír, první tanec, házení svatební kyticí nebo pro svatební fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií. Ten jsme zajišťovali my – snoubenci jej od nás dostali jako bonus zdarma, za to, že využili služeb fotografa i kameramana zároveň.

Na svatbě zahrál DJ a v prostoru ve stylu „retro“, vedle zaparkovaných veteránů, se odehrálo několik svatebních her a spousta bujarého veselí!

Tímto novomanželům ještě jednou blahopřejeme!

Svatba v Hotel Palace Cinema

Hotel Palace Cinema nabízí zcela unikátní prostředí pro svatební hostiny a oslavy. Nachází se v historické budově s bohatou kinematografickou tradicí, která byla kompletně zrekonstruována a přizpůsobena potřebám moderního hotelového provozu. V hotelu je k dispozici několik prostorných sálů s kapacitou až 150 hostů, moderně vybavená kuchyně a profesionální personál s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pořádání svateb. Hotel také nabízí možnost ubytování pro novomanžele a jejich hosty v luxusních pokojích s výhledem na historické centrum města. Díky svému neopakovatelnému charakteru a kvalitnímu servisu je Hotel Palace Cinema skvělou volbou pro ty, kteří hledají nezapomenutelné prostředí pro svůj velký den.

Svatební fotografie Verči a Vojty vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?