Kristýna a Dominik

Svatební fotografie - Kristýna a Dominik

Jsem svatební fotograf a tentokrát mých služeb využili:

Kristýna a dominik - Belvedér

Jako svatební fotograf jsem se tentokrát dostal na úžasné místo na okraji Českého Švýcarska.

Kristýna a Dominik si řekli své „ANO“ na opravdu výjimečném místě s nádherným výhledem do kaňonu řeky Labe. Tím výjimečným místem je vyhlídka Belvedér u obce Labská Stráň v severních Čechách, v již zmíněném národním parku České Švýcarsko.

Přípravy nevěsty a ženicha proběhly v Apartmány Jožák v Arnolticíh u Děčína. Místo je mi sympatické a pro podobné příležitosti se jeví jako vhodná volba. Úřední obřad se uskutečnil na vyhlídce Belvedér. Svatební oslava proběhla v nedalekých Arnolticích

Na tomto místě jsem fotografoval svatbu poprvé a musím říct, že se opravdu jedná o velice romantické místo, zasazené do nádherné přírody. Nejlepší představu si uděláte sami, při shlédnutí svatebních fotografií z obřadu a skupinového fotografování přímo po něm. Zkuste si všimnout čtyřnohého parťáka a toho, jakým způsobem se zapojil do obřadu.

I přes své umístění na okraji lesa, na skále nad propastí kaňonu Labe, je velice dobře přístupná a na místo se po kamenných schodech bez větších potíží dostali i nejstarší a méně pohybliví svatební hosté.

Na této svatbě se mi poštěstilo po dlouhé době vidět tradici v podobě jízdy nevěsty na trakaři, kterou běžně nevídám. Často také narážím na to, že mnoho lidí nezná možnou alternativu k hodu kyticí, kterou zvolila nevěsta Kristýna. Tou je stříhání pentlí.

Počasí nám také přálo, teplota byla právě tak akorát.

Svatební fotografie Kristýny a Dominika vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.

Jak si takové ideální počasí na svatbu představuji?

Jednoduše! Teplota je akorát. Nevěstě není ve svatebních šatech zima, ale není ani takové horko, aby bylo hostům ve svátečním oblečení horko. To samé platí pro ženicha, který občas obléká nátělník, košili, vestu a teprve potom sako svého svatebního obleku. Nefouká příliš silní vítr, ale zároveň vzduch „nestojí“. Nejlepší je příjemný, malý, osvěžující vánek. Není pod mrakem, ale není ani zcela čistá obloha. Přece jenom je příjemné, když Vás sluníčko příliš neoslňuje ani nemžouráte do tmy. Navíc sem tam nějaký ten obláček vypadá i na fotografiích a záznamech kameramana mnohem lépe, než když je obloha úplně čistá.

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?