Martina a Filip

Svatební fotografie a video - Martina a Filip

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Martina a Filip - Areál Botanika

Česko-srbská svatba Martiny a Filipa v Areálu Botanika

Svatby jsou vždy jedinečné a svatba Martiny a Filipa v areálu Botanika tento trend dokonale potvrzovala. Areál Botanika je multifunkční komplex, citlivě zasazený v křivoklátských lesích blízko Prahy, byl ideálním místem pro spojení české a srbské kultury, které ožily v srdcích a oslavách tohoto nádherného páru.

Přípravy a obřad objektivem svatebního fotografa a kameramana

Celé přípravy nevěsty a ženicha proběhly v klidu a pohodě, v komfortním prostředí Hotelu Golf, kde snoubenci a jejich blízcí sdíleli napětí a radost předcházející velkému dni. Koordinátorka svatby Klára Formanová ze Svatby s Klárkou zajistila, aby byl každý detail na svém místě a vše probíhalo hladce a podle plánu.

Obřad se odehrál na malebném místě s oltářem před Hotelem Botanika, který je také součástí areálu. Toto místo leží mezi lesíkem, samotnou stavbou hotelu v rustikálním stylu, rybníčkem a přilehlou mini zoo. Emoce, které tento moment provázely, byly nezapomenutelné, jak pro novomanžele, tak pro všechny přítomné svatební hosty z Česka i Srbska.

Svatební fotograf a svatební kameraman: zachycení každého okamžiku

Skupinové fotografie v přilehlém lesíku byly zábavné a přirozené, odhalující pravou podstatu tohoto spojení dvou srdcí a kultur. Fotograf a kameraman zachytili každý smích, slzu štěstí a nevyslovená slova mezi hosty. Sluneční světlo prosvítající skrze listí lesíka přidávalo kouzlo na atmosféře.

Svatební den pokračoval slavnostními přípitky a emotivními proslovy v Hotelu Botanika, které byly dvojjazyčné – v češtině a srbštině. Tradiční společná polévka, kdy byli novomanželé svázáni bryndákem, zahájila svatební hostinu a přinesla lehkost, radost a smích do celého prostoru.

Hudba, tanec a netradiční zábava

Srdcem večera byla hudba. První tanec nevěsty a ženicha, následovaný tancem s rodiči, byl plný emocí a krásy. Následně se taneční parket otevřel pro všechny. DJ perfektně mísil české, srbské i zahraniční hity, čímž všechny povzbudil k tanci.

Netradiční zábavu svatebním hostům přinesla možnost vyzkoušet si golfové odpaly, což bylo zajímavým prvkem svatebního programu. Raut nabízel bohatý výběr pokrmů, které doprovázely bujaré oslavy.

Svatební fotograf a svatební kameraman: magické okamžiky během zlaté hodiny

Jedním z vrcholů večera byla „zlatá hodinka“ – speciální okamžik při západu slunce, kdy byly vytvořeny nezapomenutelné záběry pro svatební video i fotografie. Nejodvážnějším momentem byl skok novomanželů, oblečených ve svatebním, ruku v ruce, do bazénu, což symbolizovalo jejich ochotu společně skočit do nového života.

Tato svatba spojila nejenom dva milující se lidi, ale byla také spojením dvou kultur. Byla příběhem lásky, radosti a jedinečného spojení, které bude v srdcích hostů i novomanželů žít navždy. Jako svatební fotograf a kameraman jsme objevili další skvělé místo pro konání svateb, získali jsme skvělé záběry do portfolia a zase o kousek posunuli naše dovednosti!

Areál Botanika

Areál Botanika, věnec přírodní krásy a architektonické elegance, se pyšní svým jedinečným umístěním v křivoklátských lesích, kousek od pulzujícího srdce Prahy. Tento multifunkční komplex nabízí dokonalou symbiózu moderního komfortu a přírodního kouzla. Jeho rozlehlý prostor, obklopený zelení a čistým vzduchem, je ideálním místem pro organizaci svateb, konferencí i relaxačních pobytů. Areál v sobě skrývá Hotel Golf s prvotřídním ubytováním, překrásné exteriéry pro obřady a svatební focení, stejně jako prostory pro hostiny a oslavy. Jeho rustikální styl a moderní vybavení tvoří dokonalou harmonii, která osloví každého návštěvníka. Botanika je také místem pro sportovní aktivity, jako je golf, tenis … ale nabízí také zázemí pro cyklisty nebo lanový park. Jeho rozmanitost a kouzelné prostředí jsou zárukou nezapomenutelných zážitků pro všechny, kteří hledají místo s neopakovatelnou atmosférou pro své významné události.

Svatební fotografie Martiny a Filipa vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?