Vlaďka a Honza

Svatební fotografie - Vlaďka a Honza

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

VlaĎka a Honza - Penzion Kocourov

Svatební den Vlaďky a Honzy si pamatuji jako vystřižený z pohádky. Tři roztomilé dcery, které představovaly jejich lásku, se těšily na tento den stejně jako jejich rodiče. Obřad, který se odehrál na malebné louce v obci Kocourov v srdci Českého Středohoří, byl skutečně jedinečný. Nevěsta přijela v luxusním sportovním vozu, což byl první z mnoha nezapomenutelných momentů tohoto dne.

Pod modrým nebem, obklopeni přírodou a nejbližšími, Vlaďka a Honza vyslovili své „ano“. Atmosféra byla uvolněná, ale zároveň nabitá emocemi. Po obřadu následovalo gratulování a skupinové fotografování, při kterém jsem jako fotograf zachytil nesčetné radostné okamžiky.

Hostina a oslavy se přesunuly do přilehlého Penzionu Kocourov. Venkovní pergola byla ideálním místem pro sezení a výčep, zatímco později večer se hosté přesunuli dovnitř na raut a k baru. Děti se měly kde vyřádit, díky hřišti v areálu penzionu a zvláště díky překvapení ve formě Klaunice Jáji. Ta pro ně připravila bohatý program.

Snoubenci si pro své hosty přichystali fotokoutek s možností použít Instax, který jsem jim zapůjčil, což přidalo na zábavě a neformálnosti. Vrcholem večerního rautu byla čerstvě ugrilovaná kýta z prasátka. Šlo nejen o pochoutku pro chuťové buňky, ale i skvělý doplněk k celkové atmosféře.

DJ zajistil, že tančírna byla plná až do pozdních hodin. Mezi vrcholné momenty patřilo krájení dortu, první tanec a romantické párové fotografování při západu slunce. A jako třešnička na dortu bylo fotografování s prskavkami po setmění, které přineslo magické snímky, jež budou pro Vlaďku a Honzu trvalou památkou na tento nezapomenutelný den.

Penzion Kocourov

Penzion Kocourov, skrytý v malebném prostředí Českého Středohoří, nabízí dokonalé zázemí pro menší svatební oslavy. S jeho stylově zařízenými interiéry a rozlehlou venkovní pergolou, která se pyšní výhledem na okolní zelené krajiny, poskytuje Penzion ideální kombinaci soukromí a pohodlí. Vnitřní prostory penzionu jsou navrženy s důrazem na útulnost a funkčnost, což činí z každé svatby nezapomenutelný zážitek. Venkovní část penzionu, s hřištěm a prostorem pro venkovní aktivity, je ideální pro rodiny s dětmi, a umožňuje tak všem hostům plně se ponořit do oslavy tohoto výjimečného dne. Penzion Kocourov je proto vyhledávaným místem pro ty, kteří chtějí svůj svatební den strávit v prostředí, které kombinuje přírodní krásu s prvotřídními službami.

Svatební fotografie Vlaďky a Honzy vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?