Lenka a Pavel

Svatební fotografie a Video - Lenka a Pavel

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Lenka a Pavel - Tichá Stodola

Přemýšlíte o tom, kdo by pro Vás mohl být ideální svatební fotograf nebo svatební kameraman pro fotografování nebo natáčení Vaší svatby na tomto místě? Inspirujte se svatebními fotografiemi a videem Lenky a Pavla! Možná se potom rozhodnete právě pro nás, stejně jako to udělali oni.

Jako svatební místo pro konání své svatby snoubenci Lenka a Pavel zvolili svatební místo Tichá Stodola, které nabízí soukromí a možnost, aby proběhl celý svatební den bez přesunů. Na tomto jediném místě, ve „venkovském stylu“, tak můžete uspořádat veselku jak se patří!

Tichá Stodola je nenápadné místo v obci Lenešice, kousek od města Louny. Teprve potom, co vstoupíte za bránu na první pohled obyčejného stavení, zjistíte, že jste se z ničeho nic ocitli na skvělém místě určeném pro konání svatby! Stodola je umístěna v podstatě na návsi a hned naproti ní stojí kostel.

Lenka a Pavel si řekli své „ANO“ u slavobrány, umístěné na zatravněném dvoře, vedle historické zdi porostlé vinnou révou. Jako z pohádky!

Svatební hostina, proslovy, krájení svatebního dortu i první tanec proběhly uvnitř stodoly a za stodolou si dětští hosté užili nafukovací skákací hrad. Před ním zbylo dost prostoru pro házení svatební kyticí. Děti si ale užily také obří bubliny a Mickey Mouse s Kačerem Donaldem. Děti zažily opravdu jedinečné okamžiky, na které budou vzpomínat.

Nedaleko Tiché Stodoly je Lenešický rybník, jehož blízké okolí jsme využili pro párové fotografování a natáčení novomanželů.

Lenka a Pavel patří ke snoubencům, kteří mě během svatby dojali. Nemohl jsem nevnímat silné pouto, které mezi nimi panuje. Tímto jim ještě jednou blahopřejeme!

Svatební fotografie Lenky a Pavla vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si můžete prohlédnout zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?