Klára a Petr

Svatební fotografie a video - Klára a Petr

JSME SVATEBNÍ FOTOGRAF A SVATEBNÍ KAMERAMAN A TENTOKRÁT NAŠICH SLUŽEB VYUŽILI:

Klára a Petr - Penzion Alwin

Svatby jsou magické události, které přeměňují běžné dny v nezapomenutelné okamžiky. Jedním takovým dnem byla svatba Kláry a Petra, kde se vše odohrávalo v nádherném prostředí Penzionu Alwin. Tento článek nabízí pohled na každý jedinečný moment této kouzelné svatby, zachycený dovednými rukami svatebního fotografa a kameramana.

Přípravy a obřad v srdci přírody

Den začal v přátelské a pohodové atmosféře Penzionu Alwin, kde se snoubenci, Klára a Petr, připravovali na svůj velký den. Obřad proběhl na louce mezi pastvinami, v přilehlém okolí penzionu, kde příroda vytvořila perfektní kulisu pro výměnu slibů. Emoce byly hmatatelné a nejeden host obřad na těchto zelených pláních proplakal.

Nezapomenutelné momenty ve stínu alejí

Po obřadu se svatební společnost přesunula do stínu stromů aleje vedoucí na toto klidné místo s výjimečnou atmosférou, abychom mohli vytvořit společné skupinové svatební fotografie. Zachytil jsem v nich každý úsměv a objetí.

Hostina a oslavy pod hvězdami

Pro samotnou hostinu a oslavu zvolili novomanželé velký stan s kapacitou až 100 hostů, který má svůj vlastní bar, kde obsluha umí načepovat opravdu dobré pivo, které v tento parný letní den ocenila i nevěsta. Na tomto místě funguje jakási „venkovní kuchyně“, do které svatební hosté nahlíží po celou dobu  příprav opravdu velmi bohatého svatebního rautu, který obsluha neustále doplňuje.

Hudba, tanec, fotokoutek a zlatá hodina

Ozvučení si vzali na starosti přátelé nevěsty a ženicha, kteří se věnují hudbě a mají vlastní aparaturu. Svatební fotograf a kameraman zařídili jako součást programu fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií, jako bonus ke svým službám.

Po prvním novomanželském tanci proběhly bujaré oslavy a opravdu pořádná party. Nakonec jsme se přesunuli zpět k aleji a do blízkých obilných polí, abychom během zlaté hodinky pořídili párové svatební fotografie a záběry do svatebního videa. Vše vyvrcholilo romantickým večerním tancem s prskavkami.

Penzion Alwin

Penzion Alwin, malebné místo pro svatby a úniky z každodenního života, se nachází v srdci přírody, kde harmonie a klid dotvářejí ideální prostředí pro romantické události. Jeho rustikální, přesto elegantní styl vytváří pocit domácí pohody a luxusu. Penzion se může pochlubit širokou paletou zařízení, včetně prostorných pokojů pro hosty, venkovní kuchyně pro gastronomické zážitky a velkolepého stanu pro hostiny a oslavy. Jeho unikátní poloha nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu, ale také poskytuje jedinečné zákoutí pro svatební fotografie a videa. Ať už jde o idylický obřad na louce, nebo večerní tanec pod hvězdami, Penzion Alwin je místem, kde se svatební sny stávají skutečností. 

 

Svatební fotografie Kláry a Petra vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.
Video ze svatby pro ně vytvořil 
svatební kameraman Daniel Adámek. Svatební video si prohlédněte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?