Lenka a David

Svatební fotografie - Lenka a David

JSEM SVATEBNÍ FOTOGRAF A TENTOKRÁT mých SLUŽEB VYUŽILI:

Lenka a David - Penzion Klášter

S výhledem na zříceninu hradu Košťálov, nedaleko měst Litoměřice Lovosice, se odehrála kouzelná svatba Lenky a Davida. Tento jedinečný den plný radosti a lásky jsem měl tu čest zachytit jako jejich svatební fotograf.

Malebné Místo pro Váš Nezapomenutelný Den

Penzion Klášter v Teplé u Třebenic poskytl pro tento významný den dokonalé zázemí. Jeho historická atmosféra, propojená s moderními prvky, vytvořila ideální scénu pro venkovní ceremonii. Pohled na zříceninu hradu Košťálov přidal na romantice a unikátnosti této lokace.

Momenty Plné Emocí a Přírodní Krásy

Ceremonie pod širým nebem byla jako vystřižená z pohádky. Lenka a David si řekli své „ano“ na terase klášterní zahrady, obklopeni rodinou, přáteli a samozřejmě i jejich milovanými psy. Tito věrní čtyřnozí kamarádi se stali neodmyslitelnou součástí celého dne a dodali svatbě neopakovatelný rozměr. Stejně nezapomenutelné jsou pro mě jejich svatební sliby, které bohužel nedokáži věrohodně reprodukovat.

Celý den začal neformálním stylovým grilováním ve dvoře penzionu, kde se snoubenci a hosté mohli uvolnit a užívat si pohodu a radost z tohoto krásného dne. Po obřadě následovala hostina, přípitky a proslovy v kapli bývalého kostela, který je nyní součástí penzionu. Tento prostor s historickým nádechem dodal oslavě na důstojnosti a eleganci. Mimo jiné nabízí zajímavou akustiku a jedinečnou atmosféru pro první tanec nevěsty a ženicha. Kapli jsme využili také pro několik párových fotografií. Ve chvíli kdy prosklenými dveřmi ven z kaple pronikají sluneční paprsky, nabízí kaple jedinečné světlo.

Párové Fotografování na Holém Vrchu

Kulminací svatebního dne bylo párové fotografování na nedalekém Holém Vrchu. Ve zlaté hodince, kdy slunce pomalu zapadalo, jsme zachytili momenty plné lásky a štěstí. Scéna byla o to zajímavější, že Holých Vrchů je v Českém Středohoří hned několik, a my jsme si vybrali ten nejmalebnější s nádhernými výhledy do okolí. Nabízelo se to samo a tak jsem pro novomanžele vytvořil dvojitou expozici, kterou si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Váš Svatební Příběh, Zachycený s Láskou

Jako Váš svatební fotograf se snažím každý moment zachytit tak, aby vyprávěl Váš příběh. Lenka a David prožili na své svatbě mnoho jedinečných okamžiků, které si zaslouží zachovat navěky. Pokud potřebujete svatebního fotografa v oblasti Penzionu Klášter, Litoměřic nebo Lovosic, rád pro vás zachytím každý nezapomenutelný moment Vašeho svatebního dne.

Penzion Klášter: Ideální místo pro Vaši svatbu

Penzion Klášter v Teplé u Třebenic je místem, kde historie splývá s moderností, vytvářející dokonalé prostředí pro Vaši svatbu. Tento bývalý klášter, nyní přestavěný na stylový penzion, nabízí unikátní kombinaci klidného venkovského prostředí a elegantních interiérů. S jeho kapacitou pro hosty a rozmanitostí prostor, včetně kaple, venkovních ploch a stylového dvora, se jedná o ideální místo pro svatební obřady i hostiny. Penzion je obklopen nádhernou přírodou, včetně malebných výhledů na zříceninu hradu Košťálov, což přináší jedinečnou atmosféru pro svatební fotografie a nezapomenutelné momenty. Ať už si přejete tradiční svatbu v kapli, romantickou venkovní ceremonii, nebo moderní oslavu pod širým nebem, Penzion Klášter splní vaše sny o dokonalém svatebním dni. V dojezdové vzdálenosti do 30 minut se sem dostanete z měst jako jsou Teplice, Most, Louny nebo třeba Roudnice nad Labem.

Svatební fotografie Lenky a Davida vyfotil svatební fotograf Radek AdámekJako svatební fotograf jsem Lenku a Davida podpořil také zapůjčením Fujifilm Instax fotoaparátu zdarma. Díky němu mohli snoubenci a jejich hosté okamžitě zachytit a sdílet své neopakovatelné zážitky.

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?