Andrea a Michal

Svatební fotografie - Andrea a Michal

Pohled skrze objektiv svatebního fotografa

Andrea a Michal - Vyhlídka Dubičky

Svatební fotograf na vyhlídce Dubičky: Kde se láska setkává s přírodou

V srdci kouzelného místa, vyhlídka Dubičky, se odehrál jeden z nejromantičtějších příběhů lásky tohoto roku. Andrea a Michal řekli své „ano“ v nádherném prostředí s výhledem na Portu Bohemicu. Snoubenci mě poctili tím, že jsem se jako svatební fotograf mohl stát součástí jejich svatebního dne.

Historický kostel svaté Barbory: Svědek věčných slibů

Kostel svaté Barbory v Dubicích, s jeho historickým a duchovním kouzlem, byl svědkem slibů Andrey a Michala. Katolický obřad nebyl jediným významným okamžikem dne – následoval i křest jejich mladší dcery. Tento počin přidala ještě více emocí a významu této výjimečné události.

Okamžiky zachycené svatebním fotografem: Příběh Andrey a Michala

V průběhu dne jsem se soustředil na zachycení každého důležitého okamžiku. Od příjezdu nevěsty, přes slavnostní obřad, až po radostné chvíle oslavy. Fotografie odrážejí nejen krásu místa, ale i hluboké emoce a spojení mezi Andreou a Michalem, jejich rodinou a přáteli.

Láska a radost: Den plný nezapomenutelných okamžiků

Svatební den na vyhlídce Dubičky novomanželé učinili plným lásky, radosti a nezapomenutelných okamžiků.  Jako Váš svatební fotograf jsem s hrdostí stál u této jedinečné události a zachycoval příběh Andrey a Michala pro památku celé rodiny.

Svatba v Dubicích

Vyhlídka Dubičky, známá svým dechberoucím výhledem na Portu Bohemicu, poskytla idylické pozadí pro svatební den Andrey a Michala. Toto místo, obklopené přírodní krásou, bylo dokonalým místem pro zachycení nezapomenutelných momentů a sdílení slibů. Kostel svaté Barbory v Dubicích, s jeho historickou architekturou a duchovní atmosférou, přidal k obřadu pocit tradiční elegance. Po ceremoniálu poskytla Restaurace a penzion u svaté Barbory útulné a pohostinné prostředí pro oslavu nově vdaného páru. S jejich vyhlášenou kuchyní a pohodlným ubytováním, Restaurace a penzion u svaté Barbory byly ideální volbou pro hosty svatby, kteří si užívali každý aspekt tohoto výjimečného dne.

Svatební fotografie Andrey a Michala vyfotil svatební fotograf Radek Adámek.

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?