Vánoční fotografování 2023 – Vánoční ateliér Litoměřice

Vánoční ateliér = tradice

8. rok Vánočního fotografování

Vánoční svátky jsou okamžikem, kdy si chceme uchovat vzpomínky v srdci a na fotografiích. Nabízíme Vám příležitost zvěčnit tyto okamžiky v našem Vánočním ateliéru v Litoměřicích. Vánoční fotografie Vám umožní zaznamenat kouzlo Vánoc a sdílet jej s vašimi blízkými.

Z Vánočního fotografování se u nás již stala tradice. Vánoční ateliér jsme pro Vás připravili již po osmé. Letos jsme Vám kromě tradičního fotografování nabídli také „speciál“ – Vánoční fotografování s karavanem. 

 

Vánoční fotografování v novém stylu

Vánoční ateliér - základní informace

Každý má jinou představu. Proto jsme si pro Vás připravili více možností.

Chcete přijít, nechat se vyfotit, neztrácet čas a odejít s jednou, dvěma nebo více fotografiemi? Nevíte, jak Vám to vyjde časově, ale chcete přijít v konkrétní den? Vyberte variantu BEZ REZERVACE.

Potřebujete při focení svůj čas? Nechcete spěchat? Máte zájem o více fotografií a chcete přijít v konkrétní čas? Zvolte variantu S REZERVACÍ.

Vánoční ateliér S REZERVACÍ pro Vás bude otevřen v následující dny:

Úterý 7.11. od 16 do 19 hodin,
Pátek 10.11. od 16 do 19 hodin,
Úterý 14.11. od 16 do 19 hodin.

Nevyhovuje Vám ani jeden termín? Dejte nám vědět!

Rezervujte níže.

Cena:

Cenu a podmínky jsme pro Vás nastavili stejně jako při standardním rodinném fotografování:

1.500 Kč za balíček 5 fotografií v digitální podobě. Vyhrazená doba fotografování je 30 minut. Možnost výběru dalších fotografií nad rámec balíčku za cenu 300 Kč/fotografie. V případě zájmu si můžete zvolit i tisk.

POZOR!

Kapacita je omezena, nelze fotografovat bez rezervace. Z toho důvodu bude od zájemců vyžadován rezervační poplatek ve výši 1.500 Kč. V případě rezervace termínu obdržíte fakturu a rezervaci je platná až po jejím uhrazení. Po domluvě lze uhradit rezervační poplatek v hotovosti.

Rezervaci proveďte níže.

Vánoční ateliér BEZ REZERVACE pro Vás bude otevřen v následující dny:

Pátek 17.11. celý den, od 10 hodin do 18 hodin.
Sobota 18.11. celý den, od 10 do 18 hodin.

Cena:

Cena za každou fotografii v digitální podobě je 300 Kč. V případě zájmu si můžete zvolit i tisk.

POZOR!

Přijďte kdykoli v otevíracích hodinách v pátek nebo v sobotu, ale dejte nám o sobě prosím vědět, abychom s Vámi počítali. Přiřaďte se k jednomu z těchto dnů v rezervačním formuláři dole. Mimo jiné proto, abychom měli k dispozici Vaše kontaktní údaje a mohli Vám poslat odkaz k výběru fotografií i finální fotografie.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Na fotografování si vezměte čistou obuv na přezutí! Pokud se nechcete fotografovat v botách, můžete se fotit na boso. Ateliér nabízí možnost se převléknout na místě, avšak ze zkušenosti doporučujeme přijít připravení.

 Výběr fotografií:

Výběr fotografií proběhne v klidu Vašeho domova. Po fotografování obdržíte odkaz s náhledovými fotografie, kde si formou podobné e-shopu vyberete fotografie, o které máte zájem a odešlete objednávku. O zbytek se již postaráme opět my.

Cena tisku:

10×15 cm – 10 Kč,
13×18 cm – 25 Kč,
15×21 cm – 25 Kč,
20×30 cm-  50 Kč,
30×45 cm – 100 Kč.

Rezervace Vánočního fotografování

Vánoční fotografování rezervujte zde:

Zalíbila se vám naše práce a chtěli byste s námi navázat spolupráci?